O firmie

Strona główna » Firma » O firmie

_MG_7916Firma Poland Tokai Okaya działa w branży elektromaszynowej, dostarczając  na rynek wysokiej klasy metalowe elementy  tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, artykuły gospodarstwa domowego-AGD, elementy wizualne wyposażenia łazienek, części budowlane.

Oferowane przez PTO  elementy  cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o szczegóły. Firma posiada nowoczesny park maszynowy, wyposażony m.in. w:  wyspecjalizowane linie  produkcyjne do dużych i złożonych elementów metalowych, prasy hydrauliczne o nacisku do 500 T, prasy progresywne, zgrzewarki punktowo – garbowe, a także nowoczesne stanowiska projektowe wyposażone w programy CAD, zintegrowane z modułami CAM narzędziowni w oparciu o modelowanie trójwymiarowe.

ptoSukcesywny rozwój na tak konkurencyjnym rynku jest dobrą rekomendacją dla naszych klientów ponieważ daje pewność i stabilność współpracy, ponadto firma Poland Tokai jest członkiem grupy Okaya – jednej z najstarszych korporacji działających na świecie. Przynależność do międzynarodowej grupy zapewnia nam dostęp do najnowocześniejszych technologii, badań i materiałów używanych w najbardziej zaawansowanych technologicznie tłoczniach japońskich.