Tłoczenie

Głównym profilem działalności Poland Tokai Okaya jest produkcja detali tłoczonych oraz precyzyjnie giętych i wykrawanych. Zróżnicowany park nowoczesnych pras umożliwia nam produkcję detali w szerokim zakresie gabarytów, grubości i kształtów. Mamy doświadczenie w wykorzystywaniu wielu rodzajów materiałów m.in. stali, aluminium, stali nierdzewnej.

 

Naszym klientom oferujemy:

automatyczne linie transferowe pozwalające na produkcję detali o skomplikowanych kształtach i bardzo dużych rozmiarach. Łączna siła pras sięga 1450 t podzielonych pomiędzy 6 maszyn mogących produkować wyrób ze zwoju.

w przypadku mniejszych detali możemy zaproponować produkcję w oparciu o narzędzia progresywne. Nasze prasy o nacisku od 20 poprzez 200 aż do 600 ton pozwalają na wytwarzanie detali od kilku do kilkuset centymetrów powierzchni.

w przypadku głębokiego tłoczenia, obróbkę na prasach hydraulicznych o sile  250 ton. Prasa 250 t to jedno z najnowocześniejszych urządzeń w swojej klasie. Pozwala na oszczędność czasu i energii a co za tym idzie możliwość oferowania konkurencyjnych cen.

serię pras o mniejszej sile nacisku służących do wytwarzania produktów nisko-seryjnych lub wymagających narzędzi pojedynczych.