Elektryk

Strona główna » Firma » Kariera » Elektryk

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. działa w branży elektromaszynowej, dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, branży AGD i energetyki odnawialnej oraz komponentów do produkcji paneli i telewizorów ciekłokrystalicznych LCD. W związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk

(Ostaszewo – teren Pomorskiej SSE)

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w pełnej sprawności produkcyjnej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie napraw bieżących, konserwacji i remontów, modernizacja urządzeń, lokalizowanie i usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,
  • prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach obsługi, konserwacja i regulacja urządzeń
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych użytkowanych maszyn, urządzeń i instalacji oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji tych pomiarów,
  • współudział przy wdrażaniu nowych projektów,
  • zgłaszanie propozycji innowacji w zakresie stosowanych układów elektrycznych i automatycznych,
  • współudział w doborze i przygotowaniu zakupów nowych maszyn i urządzeń,
  • współpraca z pracownikami Działu Produkcji oraz innymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych min.15 kV),
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi i aparatury technicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów,
  • sumienność, rzetelność,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), 6-14,14-22,22-6
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość obsługi suwnicy, podnośnika oraz znajomość j. angielskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami w branży,
  • warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczanie aplikacji na adres:

e-mail: rekrutacje@ptom.com.pl

Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

Ostaszewo 57G, 87-148 Łysomice

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Spółkę Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)”.